Power of light
Twitter Facebook EN JP JP
Zde se nacházíte: Úvod » Ani HiLASE nechyběl na mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně

Ani HiLASE nechyběl na mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně

Ve dnech 10. – 14. 9. 2012 se v Brně konal již 54. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu (MSV). Naše  budoucí  laserové centrum HiLASE jsme mohli zájemcům z řad  návštěvníků i vystavovatelů představit díky úzké spolupráci s brněnským Ústavem přístrojové techniky a jeho projektem ALISI.

Letos se tohoto vedoucího průmyslového veletrhu ve střední Evropě zúčastnilo 1 873 vystavovatelů, z nichž polovina byla ze zahraničí. Zhruba 80 000 návštěvníkům z 50 zemí světa byly ukázány všechny klíčové oblasti strojírenského průmyslu v devíti specializovaných oborech. Návštěvníci veletrhu jsou z řad odborné veřejnosti, přes sedmdesát procent návštěvníků ovlivňuje rozhodování o investicích, třetina pak patří k vrcholovému managementu podniků. MSV je velmi silně medializován, akreditováno je přes čtyři sta novinářů. Tradicí je špičkový doprovodný program konferencí, seminářů a workshopů.

Celkově Mezinárodní strojírenský veletrh Brno 2012 opět potvrdil své postavení nejvýznamnější akce tohoto typu v České republice.

Zajímají Vás fotografie z veletrhu? Podívejte se do naší galerie.

Více informací o letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu naleznete ZDE