Mezinárodní den světla 2024

Srdečně vás zveme na oslavu Mezinárodního dne světla 2024, která se v Centru HiLASE i jinde po světě bude konat ve čtvrtek 16. května 2024 od 16:00 do 20:00. Tentokrát to bude již 64 let ode dne, kdy americký fyzik a inženýr Theodore Harold Maiman představil úplně první laser a položil tak základy pro náš výzkum.

PROGRAM

Při této příležitosti pro vás připravujeme zábavné vzdělávací aktivity pro malé i velké vědce, včetně přednášek, prohlídek, laserového bludiště, experimentů, i kreativního vyžití pro nejmenší. Detailní program bude zveřejněn na konci března. Pro aktuální informace o této akci a dalších událostech v Centru HiLASE prosím sledujte náš web a sociální sítě.

UPOZORNĚNÍ

Dovolujeme si vás upozornit, že tato akce je veřejná. Z jejího průběhu jsou pořizovány fotografie a videozáznamy pro reportážní účely a propagaci akce na našich internetových stránkách a sociálních sítích. Pokud si nepřejete být na těchto záznamech, obraťte se přímo na naše kolegy v místě konání nebo tak učiňte zpětně na e-mailu communication@hilase.cz.

JAK SE K NÁM DOSTANETE

Autobusem l.333 z Kačerova (metro C) nebo l.341 z Nádraží Modřany do zastávky Dolní Břežany, obecní úřad.

Autem na adresu Za Radnicí 828, Dolní Břežany – (placené) parkování je možné před budovou Centra HiLASE.