SPIE Optics + Optoelectronics 2023

Centrum HiLASE je hrdým partnerem konference SPIE Optics + Optoelectronics 2023 – setkání, které prezentuje nejnovější pokroky v laserové technologii na celém světě. Bude se konat od 24. dubna do 27. dubna v pražském hotelu Clarion.

Od středy 25. dubna do čtvrtka 26. dubna nás najdete na výstavě SPIE Optics + Optoelectronics (stánek č. 205). Přijďte se dozvědět více o našich službách, jako jsou laser shock peening – LSP, určení prahu poškození způsobeného laserem – LIDT nebo laserové mikroobrábění), o našich produktech (např. o kompaktních laserech PERLA® 100 a oscilátorech GOpico®) a o našich dalších špičkových technologiích.

Konference nabízí vynikající příležitost osobně se připojit k dalším předním světovým vědcům, kteří se podílejí na rozvoji technologií, integraci a aplikacích optiky a optoelektronických zařízení. Na výstavě se setkáte se špičkovými společnostmi a seznámíte se s různými zařízeními a systémy, které představují nejnovější inovativní technologie pro oblast optiky a optoelektroniky.

Součástí sympozia jsou plenární zasedání zaměřená na aktuální žhavá témata, patnáct konferencí a dva workshopy. Hlavními tématy jsou Nové technologie a Výzkum s extrémními zdroji světla, kde jsou zastoupeny následující technologie:

– optické snímání
– holografie
– metamateriály
– nelineární optika
– integrovaná optika
– počítání fotonů a kvantová optika
– laserové systémy s vysokou energií/vysokou intenzitou
– lasery petawattové třídy a ultrarychlé laserové technologie
– zdroje záření a částic poháněné vysokovýkonnými lasery
– laserové zdroje volných elektronů
– plazmové vlny jako zdroje záření
– laserové urychlování nabitých částic
– rentgenová optika

Pro přihlášené účastníky pořádáme exkurzi do našeho laserového centra a do sousedního centra ELI Beamlies. Více zde.

Klikněte zde pro VÍCE INFORMACÍ.