Business Development

Laserové centrum HiLASE představuje excelentní technologickou infrastrukturu v oblasti výzkumu a vývoje laserů na celosvětové úrovni. Pod jednou střechou se tu propojuje experimentální laserový vývoj s pokročilými průmyslovými aplikacemi. Úzce spolupracujeme s řadou firem a výrobních podniků, pro které vytváříme inovativní laserová řešení podle jejich konkrétních potřeb. Svou expertizu nabízíme zejména v oblasti:

  • Vytváření funkčních materiálů
  • Zvyšování odolnosti kovových součástí pomocí laserového vyklepávání (LSP – Laser Shock Peening)
  • Mikroobrábění pomocí laserových technologií
  • Měření prahu poškození způsobeného laserem v ISO certifikované laboratoři (LIDT – Laser Induced Damage Threshold)

V Centru HiLASE disponujeme dvěma unikátními vysoce výkonnými diodově čerpanými pevnolátkovými laserovými systémy nazvanými PERLA a BIVOJ. Díky svému špičkovému týmu dokážeme tyto lasery využívat pro řadu prvotřídních laserových aplikací nebo vyvinout řešení šité na míru přímo vašim požadavkům. Pro využití v průmyslu nabízíme rovněž kompaktní laserové systémy řady PERLA® a vláknové oscilátory GOpico®. Dále pronajímáme laserové systémy externím uživatelům (Beam time), provádíme studie proveditelnosti laserových procesů, ověřujeme principy laserových technologií a konstrukcí, jsme vlastníkem řady patentů.

O našich produktech a službách si můžete přečíst ZDE.

Pro podrobnější informace prosím kontaktujte naše kolegy (níže) nebo nám napište na solutions(at)hilase.cz.

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-150382178-1');