Řešení šitá na míru a prostor pro vlastní výzkum

Nabízíme

V Centru HiLASE pod jednou střechou vyvíjíme novou generaci vysoce výkonných diodově čerpaných pevnolátkových laserů a současně využíváme těchto jedinečných světelných zdrojů pro širokou škálu špičkových průmyslových aplikací, jako je laserové zušlechťování povrchů (Laser Shock Peening), testování odolnosti optických součástí (Laser Induced Damage Threshold) a laserové mikroobrábění.

Naše vize: “Centrum HiLASE se chce stát jedním z respektovaných lídrů v aplikacích výkonových laserů. Naší ambicí je být R&D Partnerem první volby pro firmy a výzkumné organizace, které hledají inovativní laserové technologie a řešení, a to jak na Zemi, tak i ve Vesmíru.”

Technologie Centra HiLASE mění zavedené způsoby v řadě průmyslových oborů od optiky, přes elektroniku a nové materiály až k medicínským aplikacím. Centrum HiLASE pomáhá firmám řešit jejich potřeby a problémy inovativním způsobem za použití globálně unikátních laserových technologií. Nabízí nejvýkonnější špičkové technologie pro každodenní průmyslové využití.

Přečtěte si podmínky výzkumu v Centru HiLASE.

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-150382178-1');