Chcete vyvíjet materiály s fokusem na cirkulární ekonomiku a řešení? ReMade@ARI VÝZVY

header ReMade

ReMade@ARI poskytuje vědcům, kteří zkoumají vlastnosti a strukturu recyklovatelných materiálů, přístup k více než 50 evropským analytickým výzkumným infrastrukturám.

Momentálně jsou otevřeny tři výzvy na podporu akademických i průmyslových uživatelů se zaměřením na recyklovatelné materiály:

ReMade-TNA
Přístup pro akademické instituce a průmysl

Uzávěrka:
11. října 2023

ReMade-SME
Přístup výhradně pro malé a střední podniky (SME)

Uzávěrka:
15. prosince 2023

ReMade-IND
Přístup pro firmy ve spolupráci s postytovateli znalostí

Uzávěrka:
28. listopadu 2023

Pro více informací o naší nabídce se podívejte do katalogu technologií.

ReMade – předběžný návrh
Než podáte návrh na Remade-TNA, doporučujeme podat předběžný návrh, díky kterému získáte zpětnou vazbu a podporu pro další rozvinutí vašeho nápadu a hledání těch správných technologií.
Uzávěrka: 22. září 2023

Naše vysokovýkonné lasery a experimentální infrastuktura Centra HiLASE umožňují uživatelům najít udržitelná řešení, snížit množství odpadu a redefinovat způsob využívání zdrojů. Přijďte k nám se svým nápadem a získejte bezplatný beam time s potenciálem transformovat oblast výzkumu materiálů a budovat cestu pro udržitelnější svět!

– Tomáš Mocek, vedoucí Centra HiLASE

Pro více informací navštivte webové stránky ReMade@ARI.
Shrnutí služeb a přístupu pro uživatele najdete také zde.

S případnými dotazy neváhejte kontaktovat info@remade-project.eu.

remade

Jako jedna ze šesti sítí participujících v ReMade@ARI, Laserlab-Europe poskytuje přístup k nejmodernějším laserovým výzkumným infrastrukturám v Evropě. Projekt je koordinován HZDR a financován ctřletým rozpočtem EU ve výši 13.8 milionů eur. Následující člené Laserlab-Europe poskytují přístup pro akademické a průmyslové uživatele: CALTCoimbra Laser LabCLPUENEAFELIXFORTHHiLASEHZDRICFOLaserLaB AmsterdamPOLIMI.