Centrum HiLASE na veletrhu Laser World of Photonics 2022

Nezapomeňte navštívit stánek Centra HiLASE na 25. ročníku Laser World of Photonics, předního světového veletrhu komponent, systémů a aplikací fotoniky. Během celého veletrhu (26. – 29. 4.) nás najdete na stánku B5.242 spolu se zástupci Českého optického klastru. Přijďte s námi probrat laserová řešení pro průmysl, nejnovější výsledky z našich laboratoří, nebo kariérní příležitosti v našich týmech!

Laser World of Photonics pozvánka

Na veletrhu se můžete těšit také na vyhlášení soutěže LIDT Challenge, pro kterou náš tým v posledních týdnech testoval vzorky v ISO certifikovaných LIDT laboratořích. Zároveň se můžete zůčastnit i přednášky o LIDT.

Vyhlášení se bude konat během workshopu Českého optického klastru, který proběhne ve středu 27. 4. od 14:00. Při této akci budete mít také příležitost se dozvědět více o členech Českého optického klastru a německého Photonics Hub, včetně prezentací Tomáše Mocka a Jana Brajera z Centra HiLASE.

Veletrh Laser World of Photonics se koná už od roku 1973 a kombinuje nejnovější témata výzkumu, technologie a aplikací v oblasti laserů a fotoniky. Krom toho se veletrh věnuje i dalším důležitým průmyslovým odvětvím, jako jsou zpracování materiálů, měření, testování a monitorování, optický přenos dat a lasery v medicíně.

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-150382178-1');