Centrum HiLASE na veletrhu Laser World of Photonics 2023

Setkejte se s HiLASIÁNY na 26. ročníku veletrhu Laser World of Photonics 2023, který se koná od 27. do 30. června 2023 v německém Mnichově. Najdete nás na společném stánku členů Českého optického klastru, A2.429. Přijďte s námi probrat využití laserových technologií v průmyslu i výzkumu.

Potkat nás můžete i na workshopu Laser challenge and cooperation organizovaném Českým optickým klastrem 28. června v odpoledních hodinách. V rámci něj se dozvíte mimo jiné také to, kdo zvítězil v soutěži LIDT Challenge 2023, kterou Centrum HiLASE každoročně pořádá. LIDT Challenge je podporována společností EVIDENT Europe GmbH (dříve Olympus Scientific Solutions, OLYMPUS CZECH GROUP, S.R.O.). Cenou pro vítěze bude kromě lepšího porozumění komponentů v kontextu trhu také originální autorské dílo od Dominiky Petrtýlové.

Laser World of Photonics je předním světovým veletrhem komponent, systémů a aplikací fotoniky, který se koná již od roku 1973. Mimo lasery a fotoniku se akce věnuje také souvisejícím oblastem, jako například materiálům, měření, testování a monitorování, optickému přenosu dat a laserům v medicíně.