Svatováclavské slavnosti v Centru HiLASE

Centrum HiLASE se i letos zapojí do Svatováclavských slavností v Dolních Břežanech, tentokrát v sobotu 18.září.  Slavnosti budou probíhat od 11. do 22.hodiny v ulici 5. května, na nádvoří u zámku a nádvoří za obecním úřadem. Centrum HiLASE bude pro návštevníky otevřeno od 13:00 do 15:00. Těšit se můžete na komentované prohlídky, při kterých si budete moci prohlédnout model Bivoje, jednoho z nejsilnějších laserů ve své kategorii, a nahlédete také do experimentálních hal a stanice pro laserové zušlechťování povrchů. Rezervace není nutná, kapacita každé prohlídky je 15 osob.

Celý program najdete zde a na webu dolnibrezany.cz.

UPOZORNĚNÍ:

Dle aktuálně platných vládních opatření proti šíření nemoci COVID – 19 je vstup na akci možný pouze s dokladem o dokončeném očkování, prodělaném onemocnění nebo s platným testem. Děkujeme za pochopení. Více zde.

Dovolujeme si vás upozornit, že tato akce je veřejná. Z jejího průběhu jsou pořizovány fotografie a videozáznamy pro reportážní účely a propagaci akce na našich internetových stránkách a sociálních sítích. Pokud si nepřejete být na těchto záznamech, obraťte se přímo na naše kolegy v místě konání nebo tak učiňte zpětně na e-mailu kontaktních osob uvedených níže dle místa konání.

JAK SE K NÁM DOSTANETE:

Autobusem l.331 nebo 333 z Kačerova (metro C) nebo l.341 z Nádraží Modřany do zastávky Dolní Břežany, náměstí.

Autem – ulice 5.května je během akce uzavřena. Doporučujeme zaparkovat na parkovišti u náměstí Na Sádkách,  Dolní Břežany.

KONTAKTY:

  • Centrum HiLASE:Kateřina Brejchová, E: katerina.brejchova@hilase.cz, M: 724 388 775
  • ELI Beamlines:Hana Strnadová, E: hana.strnadova@eli-beams.eu, M: 601 560 333

Ke stažení