ÚČAST ZRUŠENA: Svatováclavské slavnosti v Dolních Břežanech

Vzhledem k nepříznivému vývoji epidemické situace se Centrum HiLASE rozhodlo z preventivních důvodů svou účast na Svatováclavských slavnostech zrušit.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pevné zdraví.

Také letos se naše laserové centrum zapojí do Svatováclavských slavností pořádaných obcí Dolní Břežany. Těšit se můžete na den plný hudby, divadla a dobrého jídla a pití, a to v sobotu 19.9. od 11:00 do 22:00 v ulici 5.května a na nádvoří za obecním úřadem.

Laserová centra HiLASE a ELI Beamlines pro vás budou otevřena od 14:00 do 16:00. Místo na prohlídku není potřeba předem rezervovat. Z preventivních důvodů je kapacita jedné prohlídky omezena na 10 osob a vstup je možný pouze s rouškou. Děkujeme za pochopení.

KDE NÁS NAJDETE?

V laserových centrech HiLASE (Za Radnicí 828) a ELI Beamlines (Za Radnicí 835) v Dolních Břežanech.

JAK SE K NÁM DOSTANETE:

Autobusem MHD l.331 nebo 333 z Kačerova (metro C) nebo l.341 z Nádraží Modřany do zastávky Dolní Břežany, obecní úřad.

Vlastní dopravou na adresu Za Radnicí 828, Dolní Břežany – parkování pro autobus je možné na ulici 5.května.

UPOZORNĚNÍ:

Dovolujeme si vás upozornit, že tato akce je veřejná. Z jejího průběhu jsou pořizovány fotografie a videozáznamy pro reportážní účely a propagaci akce na našich internetových stránkách a sociálních sítích. Pokud si nepřejete být na těchto záznamech, obraťte se přímo na naše kolegy v místě konání nebo tak učiňte zpětně na e-mailu kontaktních osob uvedených níže dle místa konání.

KONTAKTY:

  • ELI Beamlines:Hana Strnadová, E: hana.strnadova@eli-beams.eu, M: 601 560 333
  • HiLASE:Kateřina Brejchová, E: katerina.brejchova@hilase.cz, M: 721 836 394