Centrum HiLASE na jarním zasedání Odborné komise pro lití pod tlakem

Setkejte se s HiLASIÁNY na jarním zasedání Odborné komise pro lití pod tlakem (OK 06) v Resortu Sobotín v Jeseníkách. Akce se uskuteční 18. – 19. dubna 2023 a za Centrum HiLASE se jej zúčastní Jan Brajer (vedoucí oddělení Průmyslové aplikace laserů), Jan Kaufman (leader skupiny Laser Shock Peening) a Jan Šmaus (specialista výrobní technologie LSP).

Pokud se zajímáte o téma Laser Shock Peening, kontaktujte naše představitele (např. přes LinkedIn) a domluvte si s nimi schůzku. Setkáte se s nimi i v rámci programu, a to 19. 4, od 9:15 spolu se společností SHM s.r.o., se kterou Centrum HiLASE založilo spin-off Hi-Beams. Ten je zaměřen na poskytování inovativních řešení v přípravě průmyslových nástrojů za pomoci laserových technologií.

Odborná komise pro lití pod tlakem, která zasedání pořádá, je jedním z orgánů České slévárenské společnosti. Jak už název napovídá, OK 06 se zaměřuje zejména na lití slitin hliníku na strojích se studenou komorou a další metody z této oblasti. Jejím hlavním cílem je pořádání seminářů a zasedání, jako je právě i to nadcházející, ke sdílení informací a zkušeností.