Efektivita výroby pomocí digitalizace, automatizace a AI B4I

Zveme vás na akci na téma Efektivita výroby pomocí digitalizace, automatizace a AI konsorcia Brain4Industry, jehož je Centrum HiLASE součástí. Událost bude složena ze tří vstupů a panelové diskuse. Proběhne ve čtvrtek 27. dubna 2023 od 15:00 do 17:30 v Magenta Experience CenterEfektivita

Akce byla navržena tak, aby si účastníci odnesli odpovědi na dotazy týkající se digitalizace, automatizace a AI. Nebudou chybět ani případové studie, které ukážou efektivitu správného uchopení technologie.

Můžete se těšit na následující vstupy:

  • Strategie digitální transformace a připravenost firmy (Ondřej Kurkin, CEO CARDAM s.r.o.)
  • Důvody proč digitalizovat výrobu (Jakub Beneš, koordinátor výstavby Inovačního centra Brain4Industry)
  • AI – jak implementovat a prodat v rámci týmu, jak nad tématem přemýšlet, strategie, čísla a příklady (Pavel Wimmer, CEO, Founder, DNAI, s.r.o)

Následovat bude společná panelová diskuse na téma Lidské zdroje jsou alfou a omegou úspěchu. Po předposledním segmentu, který se bude zabývat zapojením lidí a jejich motivací v digitalizaci, automatizaci a AI, bude akce zakončena networkingovou půlhodinkou.

Konsorcium Brain4Industry, které tuto událost pořádá, slouží jako podpora pro zvýšení konkurenceschopnosti firem skrze zavedení digitalizace a nových technologií. Jeho členy jsou, kromě Centra HiLASE, také Fyzikální ústav AV ČR, CARDAM, STAR Research and Innovation Cluster, Středočeské inovační centrum a Ústav termomechaniky AV ČR.

Více informací o akci najdete ZDE.