LASEROVÁ BEZPEČNOST S KENEM BARATEM LS | Světlo ve službách společnosti

Rádi bychom vás pozvali na jedinečný webinář o bezpečnosti laserů s Kenem Baratem, mezinárodně uznávaným odborníkem a guru v oblasti laserové bezpečnosti. Webinář je součástí aktivit centra HiLASE ” Světlo ve službách společnosti”.

KDY: 24. Listopad 2021, (15:00 – 16:00 CET)
KDE: ZOOM | bit.ly/LS_BARAT
CENA: ZDARMA
JAZYK: EN

TOPICS

Laser Safety in non-traditional use settings
This would address how laser technology is being used in many areas, outside the University, Hospital and research lab, where little attention to laser safety or its need is understood. Examples are Forensics, Biotech, Art Restoration, Surface treatment, Dental, Autonomous vehicles, etc.

          Q & A 

What does Laser Safety Infrastructure Mean?
This would discuss what the elements of a laser safety program are. As well as how those elements will or can vary with the laser use setting.

Q & A 

REGISTRACE

POZNÁMKA:
Pro registraci na webinář je třeba mít aktivní účet na Zoomu.
Přihlásit se do Zoomu lze  prostřednictvím Facebooku, Twitteru, LinkedInu nebo e-mailu.

Ken Barat

Ken Barat

CLSO @ Laser Safety Solutions
Ken Barat Je autorem článků, publikací a textů o laserové bezpečnosti a mezinárodně uznávaným řečníkem a instruktorem v oblasti laserové bezpečnosti. Je členem významných organizací zabývajících se laserovými standardy. Pracoval v Lawrence Berkeley Nat Lab a National Ignition Facility. Dále působí jako poradce pro laserovou bezpečnost v řadě společností.