Centrum HiLASE na OPIE 2023 v Yokohamě

Vedoucí Centra HiLASE Tomáš Mocek a Business Development Manager Sanin Zulić budou reprezentovat Centrum HiLASE na mezinárodní výstavě OPIE 2023 v Japonské Yokohamě. Setkat se s nimi můžete od 19. do 21.4.2023 na stánku č. O-10 (PACIFICO Yokohama).

OPIE je jednou z největších japonských výstav věnovaných optickým technologiím. Je to zároveň jediná takto rozsáhlá výstava v Japonsku spojená s mezinárodní vědeckou konferencí, která přitahuje špičkové vědce a inženýry z univerzit, výzkumných institucí a společností z Japonska i zahraničí v oblasti laserů a optiky. Skládá se celkem ze sedmi výstav, jimiž jsou: Laser Expo, Lens Expo, Positioning Expo, Space & Astronomical Optics Expo, Sensor & Imaging Expo, Světelné zdroje a optická zařízení Expo a Optická komunikace a aplikace Expo.

Jestliže Vás zajímá vývoj vysoce výkonných laserů, vývoj kompaktních laserů na míru nebo pokročilé laserové technologie jako je například laser shock peening, laserové mikroobrábění a strukturování povrchu nebo testování odolnosti optických součástí, neměl by Vám náš stánek určitě uniknout.