Centrum HiLASE na 2023 LaserEMobility Workshopu

HiLASIÁNI Sanin Zulic (International Business Development Manager) and Petr Hauschwitz (vedoucí týmu Laserové Mikroobrábění) se zúčastní workshopu 2023 LaserEMobility v Miláně, od 13. do 14. března.

Spojte se s nimi a domluvte si schůzku, pokud se zajímáte o využití Laserového Mikroobrábění (LMM) či laserového vyklepávání (Laser Shock Peening, LSP). Jsme otevřeni vědecké i komerční spolupráci a naši kolegové se s Vámi rádi pobaví i o možnosti společných projektů.

Petr Hauschwitz na workshopu bude své výsledky představovat také formou posteru. Na prezentovaném výzkumu pod názvem Record in high-speed nanostructuring of electrodes for the increased active area and battery performance se kromě Petra Hauschwitze a Sanina Zulice (Centrum HiLASE) podílelí rovněž Petr Mazur, Přemysl Richtr a Jaromír Hnát (Vysoká škola chemicko-technologická v Praze).

Workshop LaserEMobility je příležitostí k setkání představitelů výzkumu i průmyslu v oblasti laserové zpracování při výrobě elektrických vozidel. Akce zahrnuje technické prezentace i výstavní zónu, ve které budou představeny nejnovější technologické trendy. Workshop je organizován Polytechnickou univerzitou v Miláně, Univerzitou v Boloni a Technickou univerzitou v Mnichově.

Přečtěte si více o práci Petra Hauschwitze z oblasti mikroobrábění:

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-150382178-1');