Setkejte se s námi na SPIE PHOTONICS WEST

SPIE PHOTONICS WEST – největší světová událost v oblasti fotonických technologií zaměřená na výzkum v biomedicínské optice, biofotonice, průmyslových laserech, optoelektronice, mikrovýrobě, MOEMS-MEMS, displejích, kvantových technologiích aj.

Je to také příležitost setkat se s našimi kolegy Tomášem Mockem, Saninem Zulićem, Petrem Hauschwitzem a Michalem Chylou. Pro rezervaci schůzky je neváhejte kontaktovat na adrese solutions@hilase.cz nebo prostřednictvím LinkedIn Messaging. Rádi s vámi proberou některé z níže uvedených témat a pomohou vám najít to správné laserové řešení pro vaši firmu.

Proč se s námi setkat? Úspěšně spolupracujeme s řadou předních společností působících v různých průmyslových odvětvích, od výrobců optických součástek až po automobilový průmysl. Vyhodnotíme váš problém a navrhneme a otestujeme vhodné řešení – například jak vylepšit váš výrobek nebo zefektivnit výrobní proces. Můžeme vám také poskytnout podporu během procesu implementace.

Nenechte si ujít prezentaci Petra Hauschwitze: Towards mass production of functionalized plastic components via multi-beam nanostructuring of moulds, která proběhne 31. ledna 2023 ve 14:00 místního času v Moscone Center, místnost 208, Level 2 South. Zde si můžete přečíst více o prezentaci a získat plnou verzi článku.

Petr Hauschwitz | Towards mass production of functionalized plastic components via multi-beam nanostructuring of moulds

Paper presentation | 31. ledna 2023 ve 14:00 PST v Moscone Center, místnost 208, Level 2 South | Inteligentní funkcionalizace povrchu pomocí laserem vytvořených mikro- a nanostruktur je vhodným nástrojem pro zvýšení hodnoty výrobku a získání nových vlastností u běžných materiálů. V této práci představujeme vícesvazkové technologie schopné účinně mikro/nanostrukturovat kovové formy se schopností přenášet mikro/nanomorfologii na složité 3D polymerní komponenty.