Zajímá Vás práce u nás?

Zajímá Vás práce u nás, ale nenašli jste vhodnou pozici? Nevadí, pošlete nám své CV na adresu joinus@hilase.cz. Zařadíme Vás do naší databáze a v pravý čas Vás kontaktujeme.

Studuješ a baví tě lasery?

  • Přihlaš se na joinus@hilase.cz, vyber si u nás téma své bakalářské nebo magisterské práce a staň se týmovým hráčem: v centru HiLASE získáš neocenitelné zkušenosti s prací v týmu domácích i zahraničních spolupracovníků.
  • Co tě v Centru HiLASE čeká? Budeš navrhovat a stavět špičkové laserové systémy (vyvíjíme speciální lasery od infračervených po ultrafialové), počítat rovnice pro zahřívání a deformace komponent laseru a simulovat šíření světla v laserovém systému, automatizovat procesy řízení laserů a uživatelských experimentů, a mnohé jiné.
  • Proč právě Centrum HiLASE? Centrum HiLASE spolupracuje s nejprestižnějšími světovými výzkumnými pracovišti na vývoji špičkových laserových systémů. Vyvíjíme lasery pro použití ve skutečném světě – v Centru HiLASE si můžeš vybrat svoje zaměření, navrhnout laser od prvního výpočtu až po aplikační nasazení, vymyslet a otestovat užitečnou aplikaci, nebo vyřešit problémy experimentátorů návrhem nového fyzikálního modelu interakcí. Zručný experimentátor i šikovný teoretik najdou v Centru HiLASE své uplatnění.

Informace pro studenty ke stažení