Laserový den pro vysokoškoláky 2023

Studujete technický obor na vysoké škole a chcete nastartovat kariéru? Zajímá Vás propojení vědy s praktickými průmyslovými aplikacemi? Tak právě pro Vás chystáme v Dolních Břežanech náš laserový den pro vysokoškoláky – 2.5.2023 od 14:00 do 17:00 v laserovém centru HiLASE.

PROGRAM | Centrum HiLASE | 2.5.2023| 14:00 – 17:00

  • 14:00 – 15:00 | úvodní prezentace – dozvíte se, na co se Centrum HiLASE zaměřuje, na čem právě pracujeme a jaká nabízíme témata pro bakalářské, diplomové a disertační práce;
  • 15:00 – 17:00 | individuální konzultace a prohlídky LSP laboratoří  – příležitost pobavit se s našimi vědci o vybraných tématech studentských prací a s naším HR týmem o možnostech spolupráce, prohlídky LSP laboratoří – svůj čas si prosím rezervujte zde: 15:30, 16:00, 16:30.

Program probíhá v češtině, pouze konzultace se zahraničními vědci v angličtině.

Více informací o možnostech pro studenty a absolventy v Centru HiLASE najdete TADY.

Akci doporučujeme zejména studentům FS a FJFI na ČVUT,  MFF UK, studentům FS a FEI na VŠB – TUO, technických oborů na MUNIZCU či UHK, studentům katedry experimentální fyziky a katedry optiky na UPOL, a studentům TUL či VŠCHT.

Pro aktuální informace sledujte náš LinkedInFacebook či Twitter.

UPOZORNĚNÍ:

Dovolujeme si vás upozornit, že tato akce je veřejná. Z jejího průběhu jsou pořizovány fotografie a videozáznamy pro reportážní účely a propagaci akce na našich internetových stránkách a sociálních sítích. Pokud si nepřejete být na těchto záznamech, obraťte se přímo na naše kolegy v místě konání nebo tak učiňte zpětně na e-mailu kontaktních osob uvedených níže dle místa konání.

JAK SE K NÁM DOSTANETE:

Autobusem l.333 z Kačerova (metro C) nebo l.341 z Nádraží Modřany do zastávky Dolní Břežany, obecní úřad.

Autem na adresu Za Radnicí 828, Dolní Břežany – parkování je možné před budovou Centra HiLASE (placené stání).

KONTAKT:

Kateřina Brejchová, E: katerina.brejchova(at)hilase.cz, M: 721 836 394